Büyük Balkan Rotası Turu (Üsküp & Priştine)

849 EUR

'den başlayan fiyatlarla

Lokasyon

Üsküp-Budva-Saraybosna -Belgrad-Priştine

Rezervasyon

+90 332 351 24 25 +90 507 121 86 56

info@nagmeturizm.com

Tur Bilgileri

 

Büyük Balkan Rotası Turu (Üsküp & Priştine) - Tur Programı

1.gün - İstanbul-Üsküp
Belirtilen havalimanı dış hatlarda bulunma. Uçağa biniş işlemlerinin ardından Üsküp`e hareket. Yaklaşık 1.5 saatlik yolculuğun ardından Üsküp`e varış. Gümrük işlemlerinin ardından yapacağımız panoramik turumuzda Türk çarşısı, Vardar Nehri, Kale, 6. yy.’dan kalma Taş Köprü, Türk ve Yahudi mahalleleri, Davut Paşa Külliyesi, Mustafa Paşa Camii, Sultan Murat Camii, İsa Bey Camii, Çifte Hamam, Sulu Han, Kapan Han, Saat kulesi, Makedonya Meydanı, eski ve yeni tren istasyonları, hükümet binası, meclis, 17.yy.’dan kalma St.Spas Kilisesi, Rahibe Teresa Anıtı, Rahibe Teresa’nın Evi görülecek yerler arasındadır. Turumuz sonrasında otelimize transfer oluyoruz. Akşam yemeği ve geceleme otelimizde.
2.gün - Üsküp-Kalkandelen-Manastır-Resne-Ohrid
Kahvaltı sonrasında otelimizden ayrılıyoruz. Makedonların Tetova olarak adlandırdığı, bizim tarihimizde Kalkandelen olarak bildiğimiz şehre gideceğiz. Burada dünyaca ünlü Alaca Camii ve külliyesinde bulunan medrese görülecek yerler arasındadır. Ardından Demir hisar üzerinden Manastır(Bitola) kentine varıyoruz. Gezimiz sırasında; Türk Çarşısını, Bedesten’i, İshak Camiini, Yeni Camii’yi ve gezinin en duygusal anlarını yaşayacağınız Atatürk’ün mezun olduğu Askeri İdadi’yi ve Panoramik Atatürk Müzesi’ni ziyaret ediyoruz. Ardından Resne’ye hareket ediyoruz. Türk Yunan savaşındaki faydaları nedeni ile üne kavuşan Resne’li Niyazi’nin Sarayını görüyoruz. Daha sonra Balkanların en büyüklerinden biri olan Ohrid Gölünden ismini alan Ohrid kentine varıyoruz. Ohrid çarşı turumuzun esnasında Halveti tekkesi, Ali Paşa Camii, Ayasofya müzesi, Aziz Naum Ve Klement meydanını gezdikten sonra serbest zaman. Ardından otele varışımızla birlikte odalara yerleşme. Geceleme ve akşam yemeği otelimizde. (Akşam yemeği, yöresel müzik ve danslar eşliğinde düzenlenecek Balkan Gecesi konseptinde alınacaktır. Bölgenin ve otellerin yoğunluğuna göre, Balkan Gecesi farklı bir restaurant veya otelde düzenlenebilir.)
3.gün - Ohrid-Tiran-İşkodra
Kahvaltı sonrasında otelimizden ayrılıyoruz. Gümrük işlemlerimizi yaptırıp Elbasan üzerinden Arnavutluk’un başkenti Tiran’a varıyoruz. Panoramik Tiran şehir turumuzda, Ethem Bey Camii, Saat Kulesi, İskender Bey Heykeli ve Meydanı görülecek yerler arasındadır. Şehir turu bitimiyle kısa bir yolculuğun ardından İşkodra`daki otelimize transfer. Otele varışımızla birlikte odalara yerleşme. Geceleme ve akşam yemeği otelimizde. (Bölge yoğunluğuna göre İşkodra konaklaması komşu şehirler ile değiştirilebilir.)
4.gün - İşkodra-Budva-St.Stefan-Kotor-Trebinje
Kahvaltı sonrasında otelimizden ayrılıyoruz. Gümrük işlemlerimizi yaptırıp sonrasında dünyanın en genç devletlerinden Karadağ’a geçiyoruz. Zamanında balıkçıların yerleşim alanı olan bir adanın kamulaştırılması ve sonrasında Singapur’lu bir multimilyardere satılması ile günümüzde restorasyon çalışmaları ile turizme kazandırılma aşamasında olan muhteşem St.Stefan’ı panoramik olarak tepeden görebileceğiniz bir mola sonrasında durağımız muhteşem sahilleri, çok renkli gece hayatı ile Balkanlar’ın en ünlü tatil merkezlerinden Budva. Burada yapacağımız yürüyüş turunda Stari Grad (eski şehir merkezi) ve kaleyi gezeceğiz. Ardından Karadağ’da son durağımız önemli tarih, doğa cenneti ve turistik cazibe merkezi durumunda bulunan Kotor. Stari Grad’da (Eski Şehir-Kale) yürüyerek yapacağımız turda bu şirin beldeyi tanıyacaksınız. Ardından akşam saatlerinde Perast üzerinden Trebinje`deki otelimize transfer. Geceleme ve akşam yemeği otelimizde. (Bölge yoğunluğuna göre Trebinje konaklaması komşu şehirler ile değiştirilebilir.)
5.gün - Trebinje-Poçitel-Mostar-Konjic-Saraybosna
Kahvaltı sonrasında Mostar`a doğru hareket ediyoruz. Yolculuk esnasında tarihi dokusuyla korunan ve Türk Köyü olarak bilinen Poçitel’i ziyaret ederek 16.yy.da Osmanlı tarafından yapılan binaları görüyor ve yola devam ediyoruz. Mostar’a varış ardından yürüyerek yapacağımız turumuzda önce Mostar Köprüsü'nü görüyoruz. Mimar Hayreddin tarafından 1557 yılında inşa edilen köprü Osmanlı mimarisinin bir şaheseridir. Köprü 1992 yılında cereyan eden savaşta Hırvat topçusu tarafından yıkıldı, ancak Türkiye Cumhuriyeti'nin de büyük katkılarıyla 2004 yılında yeniden hizmete açılmıştır. Ardından Koska Mehmet Paşa Camii'ni görüyoruz. Saraybosna’ya devam eden yolculuğumuz esnasında göreceğimiz bir diğer yer: Konjic şehrinde Osmanlı’dan günümüze kadar gelmiş restorasyonu Türkiye tarafından yapılan meşhur Konjic köprüsü panoramik olarak göreceğimiz yerler arasındadır. Ardından Avrupa’nın en müstesna çarşısı Başçarşı’ da gezintimizi yapıyoruz. Osmanlı döneminden beri faaliyete devam eden Kurşunlu Medresesi’ni geziyoruz. Ardından Kanuni Sultan Süleyman’ın akrabası Hüsrev Bey Camii’ni geziyoruz. Turumuzun devamında Saat Kulesi, Saraybosna’da Katolik Katedrali, Ortodoks Kiliseleri ve Musevi Sinagogu’nu görüyoruz. Ardından 1.Dünya Savaşı’nın çıktığı Latin Köprüsü’nü gezdikten sonra Fatih Sultan Mehmet’in şehre girdiği kapıdan geçip Osmanlı Çeşmesinden su içiyoruz. Son olarak İsa’nın kalbi katedrali sönmeyen ateşte turumuzun bitimi ile birlikte yola çıkıyoruz. Sonrasında Saraybosna`daki otelimize transfer ve odalara yerleşme. Geceleme ve akşam yemeği otelimizde.
6.gün - Saraybosna-Belgrad
Kahvaltı sonrası otelimizden ayrılıyor ve Belgrad’a hareket ediyoruz. Pasaport işlemlerimizden sonra, yola devam ediyor ve öğlen geç saatlerde Belgrad`a varıyoruz. Ardından panoramik Belgrad turumuza başlıyoruz. Kale Meydanı, Askeri Müze, İstanbul Kapı, Saat Kulesi, Damat Ali Paşa Türbesi, Zindan Kapı, Leopoldov Kapı, Sokullu Mehmet Paşa Çeşmesi, Stefan Lazerevic Anıtı, Nebojsa Kulesi, Saborna Kilisesi, Cumhuriyet Meydanı, Terazi Meydanı görülecek yerler arasındadır. Turumuzun bitimi ile otelimize yerleşme. Akşam yemeği ve geceleme otelimizde.
7.gün - Belgrad-Üsküp
Kahvaltının ardından otelimizden ayrılıyoruz. Üsküp’e hareket ediyoruz. Pasaport işlemlerimizden sonra, yola devam ediyor ve öğlen geç saatlerde Üsküp`e varıyoruz. Ardından otelimize yerleşme. Akşam yemeği ve geceleme otelimizde.
8.gün - Üsküp-Prizren-Priştine-İstanbul
Kahvaltı sonrası otelimizden çıkış yapıyor ve Prizren’e doğru yolumuza devam ediyoruz. Prizren’de yapacağımız yürüyüş turunda Sinan Paşa Camii, Arasta Camii minaresi, Osmanlı hamamı, taş köprü, Türk konsolosluğu ve kale göreceklerimizden sadece bazıları. Burada vereceğimiz serbest zamanda bölgenin leziz yemeklerinden tatmanızı mutlaka tavsiye ediyoruz. Prizren turumuzu tamamladıktan sonra, Priştine'e devam ediyoruz. Çarşı, Çarşı Camii, 19.yy.’da halka namaz saatlerini hatırlatabilmek üzere yapılmış saat kulesi, Sultan Murad Camii, 19.yy.’dan kalma hamam, 16.yy.’da inşasına başlanıp 19.yy.’da tamamlanabilmiş Yaşar Paşa Camii, Kosova Bilim ve Sanat Akademisi olarak kullanılan 19. yy.’dan kalma Osmanlı konağı ve Murad Hüdavendigar Türbesi var. Turun ardından Kosova’daki ziyaretlerimizi tamamlıyoruz. Rehberimizin belirleyeceği buluşma saatinde özel aracımızla havalimanına transfer. Uçağa biniş işlemlerinin ardından İstanbul’a hareket. Yaklaşık 1.5 saatlik yolculuğun ardından İstanbul’a varış ve turumuzun sonu. Hizmet kalitemizi arttırmak adına sizlere göndereceğimiz anket formlarını doldurmanız bizim için önemlidir. Bir sonraki seyahatinizde görüşmek üzere...
Otel Bilgileri
 • Üsküp: Gold Hotel 4* vb. & Bonbon Resort Hotel 4* vb.
 • Ohrid: Belvedere Hotel 4* vb. & Beograd Struga Hotel 4* vb.
 • İşkodra: Luani Arte 4* vb. & Alis Hotel 4* vb. & Rozafa Hotel 4* vb.
 • Trebinje: Leotar Hotel 4* vb. & Acimovic Hotel 4* vb.
 • Saraybosna: Exclusive Hotel 4* vb. & Hollywood Hotel 4* vb.
 • Belgrad: Nobel Hotel 4* vb. & Theater Hotel 4* vb.
Fiyata Dahil Olan Hizmetler
 • THY ile İstanbul-Üsküp / Priştine-İstanbul ekonomi sınıfı uçak bileti ve alan vergisi
 • Belirtilen kategori otellerde oda-kahvaltı esasında toplam 7 gece konaklama
 • Otellerde alınacak 7 akşam yemeği (Bir gece Balkan gecesi olarak alınacaktır)
 • Havalimanı-Otel-Havalimanı transferleri Programda belirtilen geziler
 • Türkçe rehberlik hizmeti
 • Seyahat Sağlık Sigortası (Muafiyet oranı poliçede belirtilmiştir)
Önemli Notlar
 • Satın alınan tur “Bin-Rota” tarafından düzenlenmekte olup, diğer seyahat acentelerı misafirlerinin de tura katılımı muhtemel olacaktır.
 • İlgili turun fiyatlaması dinamik olup, tüm satış kanallarında, tur tarihi yaklaştıkça fiyatlarda kademeli değişiklik olmaktadır.
 • İlgili ülkeye giriş koşulları pandemi şartlarına bağlı olarak değişmektedir. Güncel prosedür tur öncesi tarafınıza iletilecek olup, doğacak olası sorunlardan acentemiz sorumlu değildir.
 • Çocuk fiyatı, aynı odada 2 yetişkin olması durumunda uygulanmaktadır. 1 Yetişkin + 1 Çocuk olması durumunda 2 yetişkin fiyatı uygulanmaktadır.
 • Otel Voucher belgenizin, uçak biletinizin ve seyahat sigortanızın seyahat süresince yanınızda bulunması gerekmektedir. Bu evrakların yanınızda olmaması durumunda ülkeye girişlerde sıkıntı yaşanabilmektedir. Acentemizin bu konuda herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.
 • 80 yaşın üzerindeki misafirlerimiz için sigorta yapılamamaktadır. 65 yaşın üzerindeki misafirlerimize yapılacak sigortalarda sür prim farkı çıkmaktadır.
 • Ekstra turlar minimum 20 kişilik katılımlarla gerçekleşir. 20 kişinin altında olan gruplarda tur rehberi fiyatlarda değişiklik yapabilir.
 • Setur, gerekli gördüğü durumlarda tur kalkışından önce haber vermek kaydıyla rehberlik hizmetini varışa istinaden sağlayabilir.
 • Setur, önceden yolcularına haber vermeksizin, programın içeriğini bozmadan, turların ve şehirlerin, program içerisindeki sırasını ve uçulacak olan ana havayolunu değiştirebilir.
 • Sigorta şirketinin kabul etmesi durumunda; 75 yaş üzeri sigortalıların ani rahatsızlık sonucu tedavi masrafları ödenmez, sadece kaza sonucu tedavi masrafları karşılanır. 80 yaş üzeri sigortalıların ise tıbbi tedavi masrafları ödenmez, sadece nakil hizmetleri organize edilir ve karşılanır.
 • Sigorta poliçenizin tüm detayları için satış temsilcinize danışabilirsiniz.
 • Yerel otoriteler tarafından gezilmesine, gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen/verilemeyen gezi ya da turlar yapılmaz. Bu gezilerin ya da turların yapılamamasından acentemiz sorumlu değildir.
 • Programda belirtilen turlar panoramik olarak yapılacak olup, herhangi bir ören yeri/müze giriş ücreti fiyatlara dahil değildir.
Konaklama Notları
 • Otellere giriş saati en erken 15.00’dir.
 • Programda belirtilen oteller “ve benzeri” dir. Kesin otel bilgisi tur kalkış tarihinden önce bildirilecektir.
 • Üç kişilik odada konaklama müsaitliğe bağlıdır. Üçüncü kişi için açılır-kapanır ek yatak verilir. Bu yatak tipi standart yataklardan küçüktür.
 • Kimi otellerde iki ayrı yataklı oda bulunmaması durumunda çift kişilik yataklı bir oda verilebilir. Çift kişilik yatak bulunmaması durumunda da iki ayrı yataklı bir oda verilebilir.
 • Kimi oteller check-in esnasında kredi kartınızdan olası harcamalarınız adına belli bir miktar bloke edebilir.
 • Turlarımızda kullandığımız otellerde yapılan rezervasyonlar grup rezervasyonu olup, alınacak kahvaltılar farklı bir salonda gruba özel olarak verilebilir ve standart otel kahvaltısından farklı olabilir.
 • Tek kişilik odalarda yatak tipi tek kişiliktir. Çift kişilik yataklı oda müsaitlik doğrultusunda verilebilir.
Uçuş Notları
 • Yolcular online check in işlemini uçuştan 24 saat öncesinden kendileri yapmakla yükümlü olup havayolunun atamış olduğu koltuk üzerinden ilerleyebilir veya uçağın müsaitliği doğrultusunda ücretini ödeyerek önceden koltuk seçimini yapabilirler.
 • Uçak biletleri pasaportunuzda geçen isim/soy isim, doğum tarihi, T.C. kimlik numarası ve pasaport detaylarına göre kesilmektedir. Bu bilgilerin acentemize hatalı bildirilmesi durumunda acentemizin bu konuda herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.
 • EXIT koltuk satın alma ve BUSİNESS upgrade işlemleri için grup PNR’ından ayırma işlemi yapılması gerekmektedir. Acentemiz tarafından tarafınıza iletilecek hizmet bedeli karşılığında bu işlem gerçekleştirilebilir. Ancak PNR ayırma ve koltuk seçimi işlemlerinde, ilgili misafirimizin biletleri grup protokol biletleme şartlarından çıkıp münferit bilet şartlarına dönmektedir. Bu durumda bir çok olası yaşanabilecek olumsuzlukları ve riskleri (Overbook - uçuş öncesi iptal değişiklik talepleri - turda olabilecek tarih yada uçuş değişikliği gibi) de beraberinde getirmektedir. Talebinize istinaden yapılacak PNR ayırma işlemlerinde acentemizin sorumluluğu bulunmamaktadır. Tüm bu işlemlerde sorumluluk misafirimize aittir. Tarafımızdan ya da misafir tarafından oluşabilecek iptalde veya değişikliklerde hiçbir şekilde iade mümkün olmamaktadır.
 • Uçuş saatinden en az 3 saat öncesinde belirtilen havalimanından olunması gerekmektedir.
 • Havayolu dolayısı ile olabilecek uçuş iptallerinden, uçuş saatleri ile parkur değişikliklerinden ve fiyat artışlarından acentamız sorumlu değildir.
 • Türkiye çıkışlı uçuşlarda bagaj hakkı istisnai durumlar dışında 1 parça/20 kg ile sınırlıdır. Bu ağırlık uçak firması ve gidilecek ülkeye göre değişkenlik gösterebilir.
 • Kimi hava yolları grup rezervasyonlarında online check-in ve koltuk seçimine izin vermemektedir. Misafirlerimizin koltuk isteklerini (Müsaitliğe göre) check-in esnasında kontuar yetkilisine belirtmeleri gerekmektedir.
 • Bazı hava yollarında gruba özel koltuk blokajı yapılmaktadır. Yan yana veya daha önde oturmak isteyen misafirlerin havalimanında check/in kontuarında işlem yaptırması gerekmektedir.
 • İç hat bağlantı almak isteyen misafirlerin acentamıza başvurması gerekmektedir. Uçak biletlerinin bağlantılı olarak kesilmesi için iç hat uçuşun acentamızdan alınması gerekmektedir. İç hat uçuşunu misafirlerimizin kendileri almaları durumunda, uçuşlar bağlanamayacağından olası bir uçuş gecikmesi halinde ana uçuşa yetişilemezse hava yolları ve acentamızın bu konuda bir sorumluluğu bulunmamaktadır.
 • İç hat bağlantısını kendisi alacak misafirlerin olası tur iptali ya da uçuş tarih ve saat değişikliklerinde mağduriyet yaşamaması için cezasız iptal edilebilir ya da değişiklik yapılabilir sınıftan iç hat bileti almaları önerilir. Aksi durumda acentamızın bu konuda bir sorumluluğu bulunmamaktadır.
 • Grup biletlerinden gidiş uçağına binilmediği/kullanılmadığı durumlarda dönüş uçuşu havayolu sistemi tarafından otomatik olarak iptal edilmektedir.
 • Gidilecek ülkelerdeki iç/dış hat uçuşlarında bagaj hakları havayollarına göre değişkenlik göstermektedir. Bu uçuşlarda bagaj taşıma ücretli olabilmektedir.
 • Tüm havayollarının, uçuş günü ve saati ile ilgili değişiklik yapma hakkı olduğu gibi bagaj taşıma kurallarını acente/yolcu bildirmeksizin değişiklik yapma hakkı bulunmaktadır.
 • Ekstra bagaj taşıma ücretleri misafirlere aittir.
 • Uçak biletlerini kendileri alarak (Acentemizin uçak bileti hariç kayıt almayı kabul etmesi halinde) tura katılan misafirlerimizin, grup ile aynı uçuşları kullanmadıkları takdirde havalimanı-otel-havalimanı transferlerini kullanamayacakları gibi şehir turu veya diğer turlara da katılamayabilirler. Misafirlerin bu durumda grubun oteline ulaşımları kendi sorumluluklarındadır.
 • Bazı ülkeler artan güvenlik unsurları nedeniyle cep telefonu ve laptop gibi elektronik aletleri güvenlikte açmanızı isteyebilir. Şarjı olmayan cihazları uçağa almayabilir ve bu cihazları ayrı bir güvenlik prosedüründen geçirebilir.
Vize ve Pasaport Bilgisi
 • Yeşil pasaport sahibi misafirlerimizin pasaportlarının süresi dolması durumunda soğuk damga ile uzatma yapmamalarını ve yenilemelerini tavsiye ediyoruz. Uzatma yapılan pasaportlar bir çok ülkede kabul görmemektedir. Acentamızın bu hususta bir sorumluluğu bulunmamaktadır.
 • Yurt Dışı çıkış fonu ücreti fiyatlarımıza dahil değildir. Çıkış harcının yolcular tarafından ödenmesi gerekmektedir.
 • Tur dönüş tarihi esas alınmak şartıyla yolcunun en az 6 ay geçerli pasaportunun olması gerekmektedir.
 • Pasaport alım tarihi 10 yıldan eski olmamalıdır.
 • Türk vatandaşları için vize gerekmemektedir.
 • Setur olarak bireysel vize hizmeti sunmamaktayız. Öneride bulunmamızı isterseniz vize taleplerini anlaşmalı olduğumuz Ser Seyahat firmasına yönlendirmekteyiz. Ancak yönlendirme nedeni ile sadece bu firmadan hizmet almak zorunda olmadığınızı belirtmek isteriz. Vize başvurunuzu farklı firmalar aracılığıyla veya kendiniz de gerçekleştirebilirsiniz. Ser Seyahat’ten vize hizmeti almayı tercih ettiğinizde ise hizmet tamamen Ser Seyahat tarafından verilecek olup, bu hizmet ile ilgili her türlü talebinizin tek muhatabı Ser Seyahat olacaktır. Verilecek hizmet konusunda Setur’un hiçbir sorumluluğu bulunmamaktadır. (Serseyahat iletişim bilgileri T: 0212 253 4041 E-Posta: info@serseyahat.com)
 • Gümrük geçişlerinde ve sınır kapılarında, pasaportunuza giriş-çıkış kaşesi basılabilmesi için, pasaportunuzda en az 6 boş sayfa olması gerekmektedir. Vize alınmış olması veya vize gerektirmeyen pasaporta sahip olunması, ülkeye giriş ve çıkış yapılabileceği anlamına gelmeyip, pasaport polisinin sizi ülkeye giriş izni vermeme veya ülkeden çıkarmama yetkisi bulunmaktadır. Acentemizin bu konuda herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.
 • Türk vatandaşı olmayan ya da çifte vatandaşlığı olup da diğer ülke pasaportunu kullanarak tura katılacak olan misafirlerin; seyahat edilecek ülkenin, kullanacakları pasaporta uyguladığı vize prosedürünü ilgili konsolosluklara bizzat danışmaları gerekmektedir. Acentemizin doğacak olumsuzluklardan dolayı herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.
 • Farklı bir ülkede oturum izni bulunan misafirlerin vize durumlarını, bağlı bulundukları konsolosluklara bizzat danışmaları gerekmektedir. Acentemizin doğacak olumsuzluklardan dolayı herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.
 • Yırtılmış, yıpranmış veya benzeri tahribatlara uğramış pasaportlar ile seyahat edilememektedir.
 • Evlilik sebebiyle soyadı değişen misafirlerin, evliliğin üzerinden 3 aydan fazla süre geçtiyse pasaportunu değiştirmesi gerekmektedir. Ülkeden çıkış ve ilgili ülkelere giriş kuralları tamamen pasaport polisi insiyatifindedir.
 • 18 yaşından küçük bireylerin tek başlarına ya da anne ve babadan sadece bir tanesi ile seyahat etmesi durumunda hem anneden hem de babadan noter onaylı muvafakatname alması gerekmektedir. Detaylı bilgiyi Setur vize departmanından alabilirsiniz.

 

Yerel Hizmetler Hakkında Önemli Bilgilendirme
 • Satın alınan tur “Bin-Rota” tarafından düzenlenmekte olup, diğer seyahat acentelerı misafirlerinin de tura katılımı muhtemel olacaktır.

 

(19 - 26 Mayıs 2024) Oda Tipi Kişi Başı Fiyat
19-26 Mayıs / Türk Hava Yolları 1 Kişilik Oda 1049,00 EUR
19-26 Mayıs / Türk Hava Yolları 2 Kişilik Oda 849,00 EUR
19-26 Mayıs / Türk Hava Yollarıı 3 Kişilik Oda 849,00 EUR
19-26 Mayıs / Türk Hava Yolları 1. Çocuk 0 - 1 Yaş 150,00 EUR
19-26 Mayıs / Türk Hava Yolları 1. Çocuk 2 - 11 Yaş 849,00 EUR

 

(20 - 27 Temmuz 2024) Oda Tipi Kişi Başı Fiyat
20-27 Temmuz / Türk Hava Yolları 1 Kişilik Oda 1049,00 EUR
20-27 Temmuz / Türk Hava Yolları 2 Kişilik Oda 849,00 EUR
20-27 Temmuz / Türk Hava Yolları 3 Kişilik Oda 849,00 EUR
20-27 Temmuz / Türk Hava Yolları 1. Çocuk 0 - 1 Yaş 150,00 EUR
20-27 Temmuz / Türk Hava Yolları 1. Çocuk 2 - 11 Yaş 849,00 EUR

 

(27 Temmuz - 03 Ağustos 2024) Oda Tipi Kişi Başı Fiyat
27 Temmuz-03 Ağustos / Türk Hava Yolları 1 Kişilik Oda 1049,00 EUR
27 Temmuz-03 Ağustos / Türk Hava Yolları 2 Kişilik Oda 849,00 EUR
27 Temmuz-03 Ağustos / Türk Hava Yolları 3 Kişilik Oda 849,00 EUR
27 Temmuz-03 Ağustos / Türk Hava Yolları 1. Çocuk 0 - 1 Yaş 150,00 EUR
27 Temmuz-03 Ağustos / Türk Hava Yolları 1. Çocuk 2 - 11 Yaş 849,00 EUR

 

(03 - 10 Ağustos 2024) Oda Tipi Kişi Başı Fiyat
03-10 Ağustos / Türk Hava Yolları 1 Kişilik Oda 1049,00 EUR
03-10 Ağustos / Türk Hava Yolları 2 Kişilik Oda 849,00 EUR
03-10 Ağustos / Türk Hava Yolları 3 Kişilik Oda 849,00 EUR
03-10 Ağustos / Türk Hava Yolları 1. Çocuk 0 - 1 Yaş 150,00 EUR
03-10 Ağustos / Türk Hava Yolları 1. Çocuk 2 - 11 Yaş 849,00 EUR

 

(10 - 17 Ağustos 2024) Oda Tipi Kişi Başı Fiyat
10-17 Ağustos / Türk Hava Yolları 1 Kişilik Oda 1049,00 EUR
10-17 Ağustos / Türk Hava Yolları 2 Kişilik Oda 849,00 EUR
10-17 Ağustos / Türk Hava Yolları 3 Kişilik Oda 849,00 EUR
10-17 Ağustos / Türk Hava Yolları 1. Çocuk 0 - 1 Yaş 150,00 EUR
10-17 Ağustos / Türk Hava Yolları 1. Çocuk 2 - 11 Yaş 849,00 EUR

 

(17 - 24 Ağustos 2024) Oda Tipi Kişi Başı Fiyat
17-24 Ağustos / Türk Hava Yolları 1 Kişilik Oda 1049,00 EUR
17-24 Ağustos / Türk Hava Yolları 2 Kişilik Oda 849,00 EUR
17-24 Ağustos / Türk Hava Yolları 3 Kişilik Oda 849,00 EUR
17-24 Ağustos / Türk Hava Yolları 1. Çocuk 0 - 1 Yaş 150,00 EUR
17-24 Ağustos / Türk Hava Yolları 1. Çocuk 2 - 11 Yaş 849,00 EUR

 

(24 - 31 Ağustos 2024) Oda Tipi Kişi Başı Fiyat
24-31 Ağustos / Türk Hava Yolları 1 Kişilik Oda 1049,00 EUR
24-31 Ağustos / Türk Hava Yolları 2 Kişilik Oda 849,00 EUR
24-31 Ağustos / Türk Hava Yolları 3 Kişilik Oda 849,00 EUR
24-31 Ağustos / Türk Hava Yolları 1. Çocuk 0 - 1 Yaş 150,00 EUR
24-31 Ağustos / Türk Hava Yolları 1. Çocuk 2 - 11 Yaş 849,00 EUR

 

(31 Ağustos - 07 Eylül 2024) Oda Tipi Kişi Başı Fiyat
31 Ağustos-07 Eylül / Türk Hava Yolları 1 Kişilik Oda 1049,00 EUR
31 Ağustos-07 Eylül / Türk Hava Yolları 2 Kişilik Oda 849,00 EUR
31 Ağustos-07 Eylül / Türk Hava Yolları 3 Kişilik Oda 849,00 EUR
31 Ağustos-07 Eylül / Türk Hava Yolları 1. Çocuk 0 - 1 Yaş 150,00 EUR
31 Ağustos-07 Eylül / Türk Hava Yolları 1. Çocuk 2 - 11 Yaş 849,00 EUR