Hakkımızda

Rezervasyon ve İletişim

+90 332 351 24 25 +90 507 121 86 56

Nağme Turizm olarak farkımızı iletişimde ortaya koyuyoruz…

Her müşterimizi misafir olarak hizmet sunmaya çalışıyoruz. Şirketinizin sorumluluğunda olan iş seyahatlerinizin verimliliğini sağlamak üzere titiz bir çalışma yürütüyoruz. Şirketinizin veya kurumunuzun ihtiyaçlarını analiz ederek, size özel düzenlenen sözleşmelerle ilerleyerek seyahat sürecinde uçak biletinden konaklamanıza, vize koordinasyonundan transferinize kadar A’dan Z’ye hizmetinizdeyiz. Sunduğumuz raporlama sistemi sayesinde maliyet kontrolü artık sizin elinizde.

Maliyetinizi Azaltıyor ve Hizmet Kalitesini çoğaltıyoruz…

Konaklamalar için ve uçuşlarınız için şirketiniz adına kurumsal sözleşme yapıyoruz. Fiyat alternatifi yaratarak seçeneklerinizi arttırıyoruz. Toplantı, bayi ve teşvik gezilerinizde yerel ortaklarımızla maliyetinizi azaltıyoruz.

Seyahat Danışmanı olarak sizin yanınızdayız…

Uçak bilet fiyatları ve vergi tutarları nedir? Hangi hava yolları kullanıldı? Ne kadar tasarruf sağlandı? Seyahatinizin amacına sadık kalınıyor mu? Değişiklik veya iade gerçekleşti mi? Bu nedenle ceza ödendi mi? Bu soruların cevaplarına tüm açıklığıyla cevap verebiliriz.

Vize koordinasyon hizmetimizle, kurumsal müşterilerimizi vize ihtiyaçları konusunda bilgilendiriyor, elçilik ve konsolosluklarla vize başvurularını koordine ediyor ve müşterilerimize kişisel refakat ediyoruz.

Kurumunuza özel fiyatlarda rezervasyonlarınızı gerçekleştiriyoruz.

Toplantı, Seminer, Kongre ve Organizasyon Yönetimi…

Geçerek, yaratıcı ve özgün uygulamalarla düzenlenen başarılı organizasyonları etkin iletişim platformlarına dönüştürüyoruz. İhtiyaçlarınız ve hedefleriniz doğrultusunda ilham verecek, hayranlık uyandıracak, unutulmaz etkinlikleri, dünyanın her yerinde sizin için tasarlıyoruz.

Teşvik Gezileri, Bayi Gezileri sizin için…

Çalışanlarınızın performansını, motivasyonlarını ve bilgi seviyelerini arttırırken, onlarla birlikte kurumunuzun ufkunu geliştiriyoruz. Kurum içi sadakat ve dayanışma artarken, kazanan daima siz olun, istiyoruz. Teşvik gezilerinde tüm detaylarıyla kusursuz programları sizin için tasarlıyoruz ve uyguluyoruz.

Şirketiniz çatısı altında bulunan tüm bileşenleri bir araya getirmek için size destek oluyoruz. Amacınız ve ihtiyacınız doğrultusunda geziler planlayarak sizi hedefinize ulaştırıyoruz. Bayilerinizin keyifle vakit geçirdiği, dünyanın en ilgi çekici yerlerine yeni bakış açıları kazandığı toplantılar için yaratıcı öneriler sunuyoruz.

Nağme Turizm Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi

Sahibiata Mahallesi Hayat Sokak Manolya Apartmanı No:9/2 Meram-KONYA

Mevlana Vergi Dairesi / 6270445485 Vergi Numarası

TURSAB Belge No : 8823