Kurumsal Şirketler İçin Seyahat Danışmanlığı

Rezervasyon ve İletişim

+90 332 351 24 25 +90 507 121 86 56

KURUMSAL SEYAHAT DANIŞMANLIĞI

Deneyimli satış uzmanları ve operasyon ekipleriyle, kurumsal seyahat ihtiyaçlarınızı analiz ederek, ihtiyaç ve beklentilerinizi kurumsal yapınıza en uygun ürün ve hizmetlerle karşılamaya yönelik çözümleri tek bir çatı altında sunar.

Firmaların, mevcut iş süreçlerini daha verimli hale getirmek üzere şirketlere özel seyahat danışmanlığı yapar.

Kurumsal Hizmet İş Modelleri

Teknolojik web tabanlı çözümler
Geleneksel çözümler

Seyahat Danışmanlığı / İş Süreçleri

Şirket seyahat politikaları entegrasyonu
İş akışı oluşturulması
Kurumsal tedarikçi anlaşmaları yönetimi
Raporlama ve rapor analiz hizmeti
Acil destek

Ürün ve Hizmetlerimiz:

Uçak Bileti 
Seturbiz (Konaklama, Araç Kiralama, Transfer Hizmetleri, On-line Uçak Bileti)
Vize
M.I.C.E (Kongre ve Organizasyonlar)
Çağrı merkezi hizmeti (Bankalara Yönelik)
Implant çözümler
Dünya çapında güvenlik, sağlık ve acil yardım hizmeti veren şirketlerle işbirliği

Uçak Bileti

Deneyimli satış ekibiyle bireysel ve kurumsal misafirlerine güvenilir ve kaliteli hizmet sunmaktadır.

Şirketlerin kurumsal seyahat politikaları, rezervasyon yetkililerinin istek ve tercihleri doğrultusunda, havayolu alternatifleri ve en uygun uçuş bağlantılarını araştırarak en doğru çözümleri sunar. Kurumsal 7/24 destek hizmetinin yanısıra talep doğrultusunda kurumsal şirket içerisinde sürekli bir ekip görevlendirmesi de yapar.

Otel Rezervasyonları

Kurumsal iş seyahatlerine yönelik ürün ve hizmetleri sunmaktadır.

Kişilerin tatil ihtiyaçlarına yönelik özel olarak tasarlanmış Türkçe ve İngilizce sitede, Türkiye’de yaklaşık 1600 şehir oteli, tüm dünyada yaklaşık 300.000 yurt dışı oteli, iç ve dış hat uçak biletleri, Türkiye’nin en iyi araç kiralama ve transfer şirketleri yer almaktadır.

Ürün ve hizmet çeşitliliğinin yanısıra uygun fiyat avantajı, kullanıcı dostu tasarımı ve 7/24 erişilebilirliği ile maliyetlerden ve zamandan tasarruf edilmesini sağlarken, raporlama seçenekleriyle seyahat giderlerini detaylı yorumlama ve analiz etme imkanı sunarak giderlerin kontrol altında tutulmasına yardımcı olur.

 

M.I.C.E (Kongre ve Organizasyonlar)

Geçmiş tecrübelerinden ve günümüzün teknolojik imkanlarından yararlanarak, yenilikçi ve yaratıcı çözümler sunan profesyonel ekibi ile bayi toplantıları, kapalı grup organizasyonları, eğitim toplantıları, kutlama ve lansmanlar, kurumsal toplantılar, ulusal ve uluslararası kongreler gibi organizasyonlara anahtar teslim projeler üretmektedir.
Organizasyon ve etkinliklerinizde size bir çözüm ortağı olarak hizmet vermekle yetinmeyip, bizim ile çalışmanın tüm avantajlarını da sizlere en etkin şekilde sunmaktadır.