Büyük İspanya & Endülüs Turu Tarih Mirası Rotalar

1232 EUR

'den başlayan fiyatlarla

Lokasyon

Barcelona-Valencia-Granada-Cordoba-Sevilla-Toledo-Madrid

Rezervasyon

+90 332 351 24 25 +90 507 121 86 56

info@nagmeturizm.com

Tur Bilgileri

Büyük İspanya & Endülüs Turu Tarih Mirası Rotalar - Tur Programı

   

1.gün - İstanbul-Barcelona
Belirtilen havalimanı dış hatlarda bulunma. Uçağa biniş işlemlerinin ardından Barcelona’ya hareket. Varışımız ile birlikte gerçekleştireceğimiz panoramik Barcelona şehir gezisinde Katalonya’nın başkenti ve İspanya’nın en büyük 2. şehrini keşfedeceğiz. Gezimizde; Cristof Colomb Heykeli, La Sagrada Familia Kilisesi, La Ramblas Caddesi, Montjuic Tepesi, İspanya ve Catalunya Meydanları, Paseo de Gracia, Gran Via Caddesi, Endülüs Arenası ve Olimpic Liman görülecek yerler arasındadır. Panoramik gezimizin ardından otelimize transfer ve odalara yerleşme. Konaklama otelimizde.
2.gün - Barcelona
Otelde alacağımız kahvaltı ile güne başlıyoruz. Ardından Girona & Figueras & Dali Müzesi gezisini (giriş biletleri dâhil) gerçekleştirmek için otelden ayrılıyoruz. Gezimiz, Kuzey Katalonya’nın gözbebeği olan Girona şehri ile başlamaktadır. Bölge tarihi açıdan oldukça zengin olmakla birlikte çok sayıda işgal ve hüküm sürmüşlüğün bıraktığı izlerle benzersiz bir noktadadır. Arnavut kaldırımlı dar sokakları, Aslan heykeli, Yahudi Mahallesi, Katedral Meydanı, tarihi surları, kilise ve müzeleri görülecek yerler arasındadır. Ardından Figueras şehrine doğru hareket ediyoruz. Salvador Dali’nin 1904 yılında doğduğu kasabada aynı zamanda eserlerini görebileceğimiz Dali Müzesi de bulunmaktadır. Müzenin her detayını kendisi tasarlayan sanatçı, aynı zamanda müzede çeşitli tekniklerle yaptığı 4000’den fazla eseri bizlerle buluşturmaktadır. Ardından, Salvador Dali’nin 1904 yılında doğduğu kasabada aynı zamanda eserlerini görebileceğimiz Dali Müzesi için hareket ediyoruz. Müzenin her detayını kendisi tasarlayan sanatçı, aynı zamanda müzede çeşitli tekniklerle yaptığı 4000’den fazla eseri bizlerle buluşturmaktadır. Müzeye girerek eserleri inceleme imkânı buluyoruz. Gezimizin ardından otele transfer oluyoruz. Konaklama otelimizde.
3.gün - Barcelona-Valencia
Otelde alacağımız kahvaltının ardından panoramik Valencia şehir gezisini gerçekleştirmek üzere yola çıkıyoruz. Romalılar tarafından kurulan ve günümüze dek birçok farklı kültüre ev sahipliği yapan, İspanya’nın en kalabalık 3. şehri olan ve ülkenin en büyük limanına sahip Valencia gezimizde; Belediye Sarayı, Arena, Gotik Katedral, Lonja Market, Micalet Çan Kulesi görülecek yerler arasındadır. Gezimizin ardından otele transfer oluyoruz. Konaklama otelimizde.
4.gün - Valencia-Granada
Otelde alacağımız kahvaltının ardından Granada şehrine transferimizi gerçekleştiriyoruz. Varışımız ile birlikte El Hamra Sarayı Gezisi (giriş biletleri dâhil) (Biletler isme kesildiği ve sınırlaması olduğundan yüksek sezonda geç kayıtlarda harem bileti tedarik edilemediği durumlar oluşabilmektedir.) için hareket ediyoruz. Bu gezimizde Arabesk mimarisi, havuz ve bahçeleri ile ünlü UNESCO Dünya Kültür Mirasları Listesi’nde yer alan El Hamra Sarayı ziyaret edilecektir. Tur sonrası otelimize transfer oluyor ve serbest zaman veriyoruz. Konaklama otelimizde.
5.gün - Granada-Cordoba-Sevilla

Otelde alacağımız kahvaltının ardından Granada panaromik şehir turumuzu yapıyoruz. Tarihi Granada sokaklarında Emevi ve Abbasi dönemlerinden kalma eserlerin arasında Grand Via, La Rambla Meydanı, Arap Çarşısı ve Belediye Meydanı görülecek yerler arasındadır. Ardından Cordoba’ya transfer oluyoruz. Cordoba Eski Şehir ve Cordoba Camii (giriş biletleri dâhil) gezimiz için otelimizden ayrılıyoruz. X. ve XI. yy.’da dünyanın en kalabalık şehirlerinden birisi olan Cordoba’da, o dönem Yahudi, Hristiyan ve Müslüman halklarının barış içinde yaşamaktaydı ve şehir, önemli filozoflar, bilim insanları, sanatçıların katkısı ile Avrupa’nın en önemli kültür merkezlerinden biri haline gelmişti. UNESCO Dünya Mirasları Listesi’nde yer alan Cordoba şehrinde yapılacak olan gezimizde rönesanstan kalma Palacio de Viana, Musevi Mahallesi ve yapımına 785 yılında başlanıp 987 yılında tamamlanan, Batı İslam sanatının en etkili yapılarından biri olan Cordoba Camii görülecek yerler arasındadır. Turumuzun ardından Sevilla’ya hareket. Varışa takiben gerçekleştirilecek panoramik Sevilla şehir turunda; İspanya Meydanı, Altın Kule, Paula Rahibeler Manastırı, havuzları ve bahçeleri ile ünlü Maria Luisa Parkı ile Santa Cruz Meydanı göreceğimiz yerler arasındadır. Şehir turu esnasında panoramik olarak Arap mimarisinin eşsiz örneklerinden biri olan Alcazar Sarayı’nı ve dünyanın en büyük 3. katedrali olan Sevilla Katedrali’ni(dışarıdan) görüyoruz. Akşam arzu eden misafirlerimiz opsiyonel olarak düzenleyeceğimiz bir İspanya klasiği olan Flamenco Şov Gecesi Etkinliği katılım sağlayabilirler. Gece sonunda otelimize dönüyoruz. Konaklama otelimizde.

 • Ekstra Flamenco Şov Gecesi: 55 EURO (Kişi Başı)
6.gün - Sevilla-Toledo-Madrid
Otelde alacağımız kahvaltının ardından Toledo Gezisi için hareket ediyoruz. İspanya’nın eski başkenti ve UNESCO Dünya Mirası Listesi’nin önemli şehirlerinden biri olan ve El Greco’nun şehri olarak bilinen Toledo, XVI. yy’dan günümüze değişmeden gelmeyi başaran ender şehirlerden biridir. Roma, Vizigot, Arap, Gotik, Rönesans mimarilerinin izlerini taşıyan yapılar, dar sokaklar, El Greco’nun tabloları ve tabii ki ünlü katedrali ile bizi karşılayacak şehirde Yahudi Mahallesi’nde yapacağımız yürüyüşün ardından otele transfer oluyoruz. Ardından Madrid şehrine doğru yola çıkıyoruz. Varışımızın ardından otele transfer oluyoruz. Oda dağılımı ve dinlenme için serbest zaman. Konaklama otelimizde.
7.gün - Madrid
Otelde alacağımız kahvaltının ardından panoramik Madrid şehir gezisine başlıyoruz. Alcala Kapısı, Cibeles Meydanı ve Çeşmesi Paseo Del Prado Ve Apollo Çeşmesi, Retiro Parkı, Castellana Caddeleri, Arena, Botanik Bahçesi, Neptün Çeşmesi, Belediye Binası görülecek yerler arasındadır. Konaklama otelimizde.
8.gün - Madrid-İstanbul
Otelimizde alacağımız kahvaltının rehberimizin belirleyeceği saate kadar serbest zaman veriyoruz. Ardından havalimanına transferimizi gerçekleştiriyoruz. Uçağa biniş işlemlerinin ardından yaklaşık 4 saatlik uçuş sonrası İstanbul'a varış ve turumuzun sonu. Hizmet kalitemizi arttırmak adına sizlere vereceğimiz anket formlarını doldurmanız bizim için önemlidir. Bir sonraki seyahatinizde görüşmek üzere...
Otel Bilgileri
 • Barcelona: Frontair Congress 4* vb.
 • Valencia: Hotel Port Feria 4* vb.
 • Granada: Hotel Real de Alhambra 4* vb.
 • Sevilla: YIT Sevilla Mairena 4* vb.
 • Madrid: Hotel Dwo Colors 4* vb.
Fiyata Dahil Olan Hizmetler
 • THY ile İstanbul-Barcelona / Madrid-İstanbul ekonomi sınıfı uçak bileti ve alan vergileri
 • Belirtilen kategori otellerde oda-kahvaltı esasında toplam 7 gece konaklama
 • Havalimanı-Otel-Havalimanı transferleri
 • Programda dahil olduğu belirtilen geziler
 • Türkçe Rehberlik Hizmeti
 • Otel ve turist şehir vergileri
 • Seyahat Sağlık Sigortası (Muafiyet oranı poliçede belirtilmiştir)
Önemli Notlar
 • Satın alınan tur “Bin-Rota” tarafından düzenlenmekte olup, diğer seyahat acentelerı misafirlerinin de tura katılımı muhtemel olacaktır.
 • İlgili turun fiyatlaması dinamik olup, tüm satış kanallarında, tur tarihi yaklaştıkça fiyatlarda kademeli değişiklik olmaktadır.
 • İlgili ülkeye giriş koşulları pandemi şartlarına bağlı olarak değişmektedir. Güncel prosedür tur öncesi tarafınıza iletilecek olup, doğacak olası sorunlardan acentemiz sorumlu değildir.
 • Turumuzun gerçekleşebilmesi için minimum 40 kişi katılım şartı gerekmektedir. Gezi için yeterli katılım sağlanamadığı takdirde, gezi hareket tarihinden 20 gün önce tur iptali bilgisi tarafınıza iletilecektir.
 • Çocuk fiyatı, aynı odada 2 yetişkin olması durumunda uygulanmaktadır. 1 Yetişkin + 1 Çocuk olması durumunda 2 yetişkin fiyatı uygulanmaktadır.
 • Otel Voucher belgenizin, uçak biletinizin ve seyahat sigortanızın seyahat süresince yanınızda bulunması gerekmektedir. Bu evrakların yanınızda olmaması durumunda ülkeye girişlerde sıkıntı yaşanabilmektedir. Acentemizin bu konuda herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.
 • 80 yaşın üzerindeki misafirlerimiz sigorta işlemleri için satış danışmanlarımızdan bilgi alması gerekmektedir. 65 yaşın üzerindeki misafirlerimize yapılacak sigortalarda sürprim farkı çıkmaktadır.
 • Ekstra turlar minimum 20 kişilik katılımlarla gerçekleşir. 20 kişinin altında olan gruplarda tur rehberi fiyatlarda değişiklik yapabilir.
 • Setur, gerekli gördüğü durumlarda tur kalkışından önce haber vermek kaydıyla rehberlik hizmetini varışa istinaden sağlayabilir.
 • Setur, önceden yolcularına haber vermeksizin, programın içeriğini bozmadan, turların ve şehirlerin, program içerisindeki sırasını ve uçulacak olan ana havayolunu değiştirebilir.
 • Sigorta şirketinin kabul etmesi durumunda; 75 yaş üzeri sigortalıların ani rahatsızlık sonucu tedavi masrafları ödenmez, sadece kaza sonucu tedavi masrafları karşılanır. 80 yaş üzeri sigortalıların ise tıbbi tedavi masrafları ödenmez, sadece nakil hizmetleri organize edilir ve karşılanır. Sigorta poliçenizin tüm detayları için satış temsilcinize danışabilirsiniz.
 • Yerel otoriteler tarafından gezilmesine, gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen/verilemeyen gezi ya da turlar yapılmaz. Bu gezilerin ya da turların yapılamamasından acentemiz sorumlu değildir. Programda belirtilen turlar panoramik olarak yapılacak olup, herhangi bir ören yeri/müze giriş ücreti fiyatlara dahil değildir.
Konaklama Notları
 • Otellere giriş saati en erken 15.00’dir.
 • Üç kişilik odada konaklama müsaitliğe bağlıdır. Üçüncü kişi için açılır-kapanır ek yatak verilir. Bu yatak tipi standart yataklardan küçüktür.
 • Kimi otellerde iki ayrı yataklı oda bulunmaması durumunda çift kişilik yataklı bir oda verilebilir. Çift kişilik yatak bulunmaması durumunda da iki ayrı yataklı bir oda verilebilir.
 • Tek kişilik odalarda yatak tipi tek kişiliktir. Çift kişilik yataklı oda müsaitlik doğrultusunda verilebilir.
 • Kimi oteller check-in esnasında kredi kartınızdan olası harcamalarınız adına belli bir miktar bloke edebilir.
 • Turlarımızda kullandığımız otellerde yapılan rezervasyonlar grup rezervasyonu olup, alınacak kahvaltılar farklı bir salonda gruba özel olarak verilebilir ve standart otel kahvaltısından farklı olabilir.
 • Programda belirtilen oteller “ve benzeri” dir. Kesin otel bilgisi tur kalkış tarihinden önce bildirilecektir.
Uçuş Notları
 • Yolcular online check in işlemini uçuştan 24 saat öncesinden kendileri yapmakla yükümlü olup havayolunun atamış olduğu koltuk üzerinden ilerleyebilir veya uçağın müsaitliği doğrultusunda ücretini ödeyerek önceden koltuk seçimini yapabilirler.
 • Uçak biletleri pasaportunuzda geçen isim/soy isim, doğum tarihi, T.C. kimlik numarası ve pasaport detaylarına göre kesilmektedir. Bu bilgilerin acentemize hatalı bildirilmesi durumunda acentemizin bu konuda herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.
 • EXIT koltuk satın alma ve BUSİNESS upgrade işlemleri için grup PNR’ından ayırma işlemi yapılması gerekmektedir. Acentemiz tarafından tarafınıza iletilecek hizmet bedeli karşılığında bu işlem gerçekleştirilebilir. Ancak PNR ayırma ve koltuk seçimi işlemlerinde, ilgili misafirimizin biletleri grup protokol biletleme şartlarından çıkıp münferit bilet şartlarına dönmektedir. Bu durumda bir çok olası yaşanabilecek olumsuzlukları ve riskleri (Overbook - uçuş öncesi iptal değişiklik talepleri - turda olabilecek tarih yada uçuş değişikliği gibi) de beraberinde getirmektedir. Talebinize istinaden yapılacak PNR ayırma işlemlerinde acentemizin sorumluluğu bulunmamaktadır. Tüm bu işlemlerde sorumluluk misafirimize aittir. Tarafımızdan ya da misafir tarafından oluşabilecek iptalde veya değişikliklerde hiçbir şekilde iade mümkün olmamaktadır.
 • Uçuş saatinden en az 3 saat öncesinde belirtilen havalimanından olunması gerekmektedir.
 • Havayolu dolayısı ile olabilecek uçuş iptallerinden, uçuş saatleri ile parkur değişikliklerinden ve fiyat artışlarından acentamız sorumlu değildir.
 • Türkiye çıkışlı uçuşlarda bagaj hakkı istisnai durumlar dışında 1 parça/20 kg ile sınırlıdır. Bu ağırlık uçak firması ve gidilecek ülkeye göre değişkenlik gösterebilir.
 • Kimi hava yolları grup rezervasyonlarında online check-in ve koltuk seçimine izin vermemektedir. Misafirlerimizin koltuk isteklerini (Müsaitliğe göre) check-in esnasında kontuar yetkilisine belirtmeleri gerekmektedir.
 • Bazı hava yollarında gruba özel koltuk blokajı yapılmaktadır. Yan yana veya daha önde oturmak isteyen misafirlerin havalimanında check/in kontuarında işlem yaptırması gerekmektedir.
 • İç hat bağlantı almak isteyen misafirlerin acentamıza başvurması gerekmektedir. Uçak biletlerinin bağlantılı olarak kesilmesi için iç hat uçuşun acentamızdan alınması gerekmektedir. İç hat uçuşunu misafirlerimizin kendileri almaları durumunda, uçuşlar bağlanamayacağından olası bir uçuş gecikmesi halinde ana uçuşa yetişilemezse hava yolları ve acentamızın bu konuda bir sorumluluğu bulunmamaktadır.
 • İç hat bağlantısını kendisi alacak misafirlerin olası tur iptali ya da uçuş tarih ve saat değişikliklerinde mağduriyet yaşamaması için cezasız iptal edilebilir ya da değişiklik yapılabilir sınıftan iç hat bileti almaları önerilir. Aksi durumda acentamızın bu konuda bir sorumluluğu bulunmamaktadır.
 • Grup biletlerinden gidiş uçağına binilmediği/kullanılmadığı durumlarda dönüş uçuşu havayolu sistemi tarafından otomatik olarak iptal edilmektedir.
 • Gidilecek ülkelerdeki iç/dış hat uçuşlarında bagaj hakları havayollarına göre değişkenlik göstermektedir. Bu uçuşlarda bagaj taşıma ücretli olabilmektedir.
 • Tüm havayollarının, uçuş günü ve saati ile ilgili değişiklik yapma hakkı olduğu gibi bagaj taşıma kurallarını acente/yolcu bildirmeksizin değişiklik yapma hakkı bulunmaktadır.
 • Ekstra bagaj taşıma ücretleri misafirlere aittir.
 • Uçak biletlerini kendileri alarak (Acentemizin uçak bileti hariç kayıt almayı kabul etmesi halinde) tura katılan misafirlerimizin, grup ile aynı uçuşları kullanmadıkları takdirde havalimanı-otel-havalimanı transferlerini kullanamayacakları gibi şehir turu veya diğer turlara da katılamayabilirler. Misafirlerin bu durumda grubun oteline ulaşımları kendi sorumluluklarındadır.
 • Bazı ülkeler artan güvenlik unsurları nedeniyle cep telefonu ve laptop gibi elektronik aletleri güvenlikte açmanızı isteyebilir. Şarjı olmayan cihazları uçağa almayabilir ve bu cihazları ayrı bir güvenlik prosedüründen geçirebilir.
Vize, Pasaport ve Sigorta Bilgileri

 

 

 

 • Vize başvurusu için evrak talebinin (Otel, uçak rezervasyonu ve seyahat sigortası) vize randevu tarihinden en az 15 gün önce yapılması gerekmektedir. İlgili evrakların hazırlanması başvuru yapılacak ülkelere göre değiştiğinden, vize randevusu almadan önce mutlaka satış ekiplerimizden evrakların iletilmesiyle ilgili bilgi alınması ve buna göre vize randevusu alınması gerekmektedir. Acentemizin doğacak olumsuzluklardan dolayı herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.
 • Yeşil pasaport sahibi misafirlerimizin pasaportlarının süresi dolması durumunda soğuk damga ile uzatma yapmamalarını ve yenilemelerini tavsiye ediyoruz. Uzatma yapılan pasaportlar bir çok ülkede kabul görmemektedir. Acentamızın bu hususta bir sorumluluğu bulunmamaktadır.
 • Yurt Dışı çıkış fonu ücreti fiyatlarımıza dahil değildir. Çıkış harcının yolcular tarafından ödenmesi gerekmektedir.
 • Tur dönüş tarihi esas alınmak şartıyla yolcunun en az 6 ay geçerli pasaportunun olması gerekmektedir.
 • Pasaport alım tarihi 10 yıldan eski olmamalıdır.
 • Türk vatandaşları için vize gerekmektedir. Yeşil pasaport sahipleri için vizeye ihtiyaç yoktur. 
 • Setur olarak bireysel vize hizmeti sunmamaktayız. Öneride bulunmamızı isterseniz vize taleplerini anlaşmalı olduğumuz Ser Seyahat firmasına yönlendirmekteyiz. Ancak yönlendirme nedeni ile sadece bu firmadan hizmet almak zorunda olmadığınızı belirtmek isteriz. Vize başvurunuzu farklı firmalar aracılığıyla veya kendiniz de gerçekleştirebilirsiniz. Ser Seyahat’ten vize hizmeti almayı tercih ettiğinizde ise hizmet tamamen Ser Seyahat tarafından verilecek olup, bu hizmet ile ilgili her türlü talebinizin tek muhatabı Ser Seyahat olacaktır. Verilecek hizmet konusunda Setur’un hiçbir sorumluluğu bulunmamaktadır. (Serseyahat iletişim bilgileri T: 0212 253 4041 E-Posta: info@serseyahat.com)
 • Acentemiz, misafirlerimiz ile konsolosluklar arasında aracı kurum olup, herhangi bir vize alım garantisi vermez. Konsolosluğun vize vermemesi acentemizin sorumluluğunda değildir.
 • Vize başvurularının tur hareket tarihinden en az 3 ay öncesinde yapılması tavsiye edilir. Vize sürecinizin daha sağlıklı ilerleyebilmesi adına başvurunuzu tur kalkış tarihinden en az 3 ay öncesinde tamamlamanızı önemle tavsiye ediyoruz.
 • Ziyaret edilen ülke Türk vatandaşlarına vize uygulayan bir ülke ise ilgili vizenin geçerli pasaportunuzda olması gerekmektedir. İptal edilmiş bir pasaporttaki vize geçerli bir vize dahi olsa, bu vize/pasaport ile seyahat edilememektedir. Acentemizin doğacak olumsuzluklardan dolayı herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.
 • Gümrük geçişlerinde ve sınır kapılarında, pasaportunuza giriş-çıkış kaşesi basılabilmesi için, pasaportunuzda en az 6 boş sayfa olması gerekmektedir. Vize alınmış olması veya vize gerektirmeyen pasaporta sahip olunması, ülkeye giriş ve çıkış yapılabileceği anlamına gelmeyip, pasaport polisinin sizi ülkeye giriş izni vermeme veya ülkeden çıkarmama yetkisi bulunmaktadır. Acentemizin bu konuda herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.
 • Türk vatandaşı olmayan ya da çifte vatandaşlığı olup da diğer ülke pasaportunu kullanarak tura katılacak olan misafirlerin; seyahat edilecek ülkenin, kullanacakları pasaporta uyguladığı vize prosedürünü ilgili konsolosluklara bizzat danışmaları gerekmektedir. Acentemizin doğacak olumsuzluklardan dolayı herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.
 • Farklı bir ülkede oturum izni bulunan misafirlerin vize durumlarını, bağlı bulundukları konsolosluklara bizzat danışmaları gerekmektedir. Acentemizin doğacak olumsuzluklardan dolayı herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.
 • Yırtılmış, yıpranmış veya benzeri tahribatlara uğramış pasaportlar ile seyahat edilememektedir.
 • Evlilik sebebiyle soyadı değişen misafirlerin, evliliğin üzerinden 3 aydan fazla süre geçtiyse pasaportunu değiştirmesi gerekmektedir. Ülkeden çıkış ve ilgili ülkelere giriş kuralları tamamen pasaport polisi insiyatifindedir.
 • 18 yaşından küçük bireylerin tek başlarına ya da anne ve babadan sadece bir tanesi ile seyahat etmesi durumunda hem anneden hem de babadan noter onaylı muvafakatname alması gerekmektedir. Detaylı bilgiyi Setur vize departmanından alabilirsiniz
Yerel Hizmetler Hakkında Önemli Bilgilendirme
 • Satın alınan tur “Bin-Rota” tarafından düzenlenmekte olup, diğer seyahat acentelerı misafirlerinin de tura katılımı muhtemel olacaktır.

 

(13 - 20 Nisan 2024) Oda Tipi Kişi Başı Fiyat
Barselona(2) -Valencia(1)-Granada(1)-Sevilla(1)-Madrid(2) 13-20 Nisan / Türk Hava Yolları 1 Kişilik Oda 1862,00 EUR
Barselona(2) -Valencia(1)-Granada(1)-Sevilla(1)-Madrid(2) 13-20 Nisan / Türk Hava Yolları 2 Kişilik Oda 1467,00 EUR
Barselona(2) -Valencia(1)-Granada(1)-Sevilla(1)-Madrid(2) 13-20 Nisan / Türk Hava Yolları 3 Kişilik Oda 1467,00 EUR
Barselona(2) -Valencia(1)-Granada(1)-Sevilla(1)-Madrid(2) 13-20 Nisan / Türk Hava Yolları 1. Çocuk 0 - 1 Yaş 175,00 EUR
Barselona(2) -Valencia(1)-Granada(1)-Sevilla(1)-Madrid(2) 13-20 Nisan / Türk Hava Yolları 1. Çocuk 2 - 11 Yaş 1452,00 EUR

(14 - 21 Nisan 2024) Oda Tipi Kişi Başı Fiyat
Barselona(2) -Valencia(1)-Granada(1)-Sevilla(1)-Madrid(2) 14-21 Nisan / Türk Hava Yolları 1 Kişilik Oda 1862,00 EUR
Barselona(2) -Valencia(1)-Granada(1)-Sevilla(1)-Madrid(2) 14-21 Nisan / Türk Hava Yolları 2 Kişilik Oda 1467,00 EUR
Barselona(2) -Valencia(1)-Granada(1)-Sevilla(1)-Madrid(2) 14-21 Nisan / Türk Hava Yolları 3 Kişilik Oda 1467,00 EUR
Barselona(2) -Valencia(1)-Granada(1)-Sevilla(1)-Madrid(2) 14-21 Nisan / Türk Hava Yolları 1. Çocuk 0 - 1 Yaş 175,00 EUR
Barselona(2) -Valencia(1)-Granada(1)-Sevilla(1)-Madrid(2) 14-21 Nisan / Türk Hava Yolları 1. Çocuk 2 - 11 Yaş 1452,00 EUR
(11 - 18 Mayıs 2024) Oda Tipi Kişi Başı Fiyat
Barselona(2) -Valencia(1)-Granada(1)-Sevilla(1)-Madrid(2) 11-18 Mayıs / Türk Hava Yolları 1 Kişilik Oda 1803,00 EUR
Barselona(2) -Valencia(1)-Granada(1)-Sevilla(1)-Madrid(2) 11-18 Mayıs / Türk Hava Yolları 2 Kişilik Oda 1408,00 EUR
Barselona(2) -Valencia(1)-Granada(1)-Sevilla(1)-Madrid(2) 11-18 Mayıs / Türk Hava Yolları 3 Kişilik Oda 1408,00 EUR
Barselona(2) -Valencia(1)-Granada(1)-Sevilla(1)-Madrid(2) 11-18 Mayıs / Türk Hava Yolları 1. Çocuk 0 - 1 Yaş 175,00 EUR
Barselona(2) -Valencia(1)-Granada(1)-Sevilla(1)-Madrid(2) 11-18 Mayıs / Türk Hava Yolları 1. Çocuk 2 - 11 Yaş 1393,00 EUR
(25 Mayıs - 01 Haziran 2024) Oda Tipi Kişi Başı Fiyat
Barselona(2) -Valencia(1)-Granada(1)-Sevilla(1)-Madrid(2) 25 Mayıs-01 Haziran / Türk Hava Yolları 1 Kişilik Oda 1804,00 EUR
Barselona(2) -Valencia(1)-Granada(1)-Sevilla(1)-Madrid(2) 25 Mayıs-01 Haziran / Türk Hava Yolları 2 Kişilik Oda 1409,00 EUR
Barselona(2) -Valencia(1)-Granada(1)-Sevilla(1)-Madrid(2) 25 Mayıs-01 Haziran / Türk Hava Yolları 3 Kişilik Oda 1409,00 EUR
Barselona(2) -Valencia(1)-Granada(1)-Sevilla(1)-Madrid(2) 25 Mayıs-01 Haziran / Türk Hava Yolları 1. Çocuk 0 - 1 Yaş 175,00 EUR
Barselona(2) -Valencia(1)-Granada(1)-Sevilla(1)-Madrid(2) 25 Mayıs-01 Haziran / Türk Hava Yolları 1. Çocuk 2 - 11 Yaş 1394,00 EUR
(08 - 15 Haziran 2024) Oda Tipi Kişi Başı Fiyat
Barselona(2) -Valencia(1)-Granada(1)-Sevilla(1)-Madrid(2) 08-15 Haziran / Türk Hava Yolları 1 Kişilik Oda 1803,00 EUR
Barselona(2) -Valencia(1)-Granada(1)-Sevilla(1)-Madrid(2) 08-15 Haziran / Türk Hava Yolları 2 Kişilik Oda 1408,00 EUR
Barselona(2) -Valencia(1)-Granada(1)-Sevilla(1)-Madrid(2) 08-15 Haziran / Türk Hava Yolları 3 Kişilik Oda 1408,00 EUR
Barselona(2) -Valencia(1)-Granada(1)-Sevilla(1)-Madrid(2) 08-15 Haziran / Türk Hava Yolları 1. Çocuk 0 - 1 Yaş 175,00 EUR
Barselona(2) -Valencia(1)-Granada(1)-Sevilla(1)-Madrid(2) 08-15 Haziran / Türk Hava Yolları 1. Çocuk 2 - 11 Yaş 1393,00 EUR
(22 - 29 Haziran 2024) Oda Tipi Kişi Başı Fiyat
Barselona(2) -Valencia(1)-Granada(1)-Sevilla(1)-Madrid(2) 22-29 Haziran / Türk Hava Yolları 1 Kişilik Oda 1862,00 EUR
Barselona(2) -Valencia(1)-Granada(1)-Sevilla(1)-Madrid(2) 22-29 Haziran / Türk Hava Yolları 2 Kişilik Oda 1467,00 EUR
Barselona(2) -Valencia(1)-Granada(1)-Sevilla(1)-Madrid(2) 22-29 Haziran / Türk Hava Yolları 3 Kişilik Oda 1467,00 EUR
Barselona(2) -Valencia(1)-Granada(1)-Sevilla(1)-Madrid(2) 22-29 Haziran / Türk Hava Yolları 1. Çocuk 0 - 1 Yaş 175,00 EUR
Barselona(2) -Valencia(1)-Granada(1)-Sevilla(1)-Madrid(2) 22-29 Haziran / Türk Hava Yolları 1. Çocuk 2 - 11 Yaş 1452,00 EUR
(06 - 13 Temmuz 2024) Oda Tipi Kişi Başı Fiyat
Barselona(2) -Valencia(1)-Granada(1)-Sevilla(1)-Madrid(2) 06-13 Temmuz / Türk Hava Yolları 1 Kişilik Oda 1803,00 EUR
Barselona(2) -Valencia(1)-Granada(1)-Sevilla(1)-Madrid(2) 06-13 Temmuz / Türk Hava Yolları 2 Kişilik Oda 1408,00 EUR
Barselona(2) -Valencia(1)-Granada(1)-Sevilla(1)-Madrid(2) 06-13 Temmuz / Türk Hava Yolları 3 Kişilik Oda 1408,00 EUR
Barselona(2) -Valencia(1)-Granada(1)-Sevilla(1)-Madrid(2) 06-13 Temmuz / Türk Hava Yolları 1. Çocuk 0 - 1 Yaş 175,00 EUR
Barselona(2) -Valencia(1)-Granada(1)-Sevilla(1)-Madrid(2) 06-13 Temmuz / Türk Hava Yolları 1. Çocuk 2 - 11 Yaş 1393,00 EUR
(20 - 27 Temmuz 2024) Oda Tipi Kişi Başı Fiyat
Barselona(2) -Valencia(1)-Granada(1)-Sevilla(1)-Madrid(2) 20-27 Temmuz / Türk Hava Yolları 1 Kişilik Oda 1803,00 EUR
Barselona(2) -Valencia(1)-Granada(1)-Sevilla(1)-Madrid(2) 20-27 Temmuz / Türk Hava Yolları 2 Kişilik Oda 1408,00 EUR
Barselona(2) -Valencia(1)-Granada(1)-Sevilla(1)-Madrid(2) 20-27 Temmuz / Türk Hava Yolları 3 Kişilik Oda 1408,00 EUR
Barselona(2) -Valencia(1)-Granada(1)-Sevilla(1)-Madrid(2) 20-27 Temmuz / Türk Hava Yolları 1. Çocuk 0 - 1 Yaş 175,00 EUR
Barselona(2) -Valencia(1)-Granada(1)-Sevilla(1)-Madrid(2) 20-27 Temmuz / Türk Hava Yolları 1. Çocuk 2 - 11 Yaş 1393,00 EUR
(03 - 10 Ağustos 2024) Oda Tipi Kişi Başı Fiyat
Barselona(2) -Valencia(1)-Granada(1)-Sevilla(1)-Madrid(2) 03-10 Ağustos / Türk Hava Yolları 1 Kişilik Oda 1803,00 EUR
Barselona(2) -Valencia(1)-Granada(1)-Sevilla(1)-Madrid(2) 03-10 Ağustos / Türk Hava Yolları 2 Kişilik Oda 1408,00 EUR
Barselona(2) -Valencia(1)-Granada(1)-Sevilla(1)-Madrid(2) 03-10 Ağustos / Türk Hava Yolları 3 Kişilik Oda 1408,00 EUR
Barselona(2) -Valencia(1)-Granada(1)-Sevilla(1)-Madrid(2) 03-10 Ağustos / Türk Hava Yolları 1. Çocuk 0 - 1 Yaş 175,00 EUR
Barselona(2) -Valencia(1)-Granada(1)-Sevilla(1)-Madrid(2) 03-10 Ağustos / Türk Hava Yolları 1. Çocuk 2 - 11 Yaş 1393,00 EUR
(11 - 18 Ağustos 2024) Oda Tipi Kişi Başı Fiyat
Barselona(2) -Valencia(1)-Granada(1)-Sevilla(1)-Madrid(2) 11-18 Ağustos / Türk Hava Yolları 1 Kişilik Oda 1803,00 EUR
Barselona(2) -Valencia(1)-Granada(1)-Sevilla(1)-Madrid(2) 11-18 Ağustos / Türk Hava Yolları 2 Kişilik Oda 1408,00 EUR
Barselona(2) -Valencia(1)-Granada(1)-Sevilla(1)-Madrid(2) 11-18 Ağustos / Türk Hava Yolları 3 Kişilik Oda 1408,00 EUR
Barselona(2) -Valencia(1)-Granada(1)-Sevilla(1)-Madrid(2) 11-18 Ağustos / Türk Hava Yolları 1. Çocuk 0 - 1 Yaş 175,00 EUR
Barselona(2) -Valencia(1)-Granada(1)-Sevilla(1)-Madrid(2) 11-18 Ağustos / Türk Hava Yolları 1. Çocuk 2 - 11 Yaş 1393,00 EUR
(17 - 24 Ağustos 2024) Oda Tipi Kişi Başı Fiyat
Barselona(2) -Valencia(1)-Granada(1)-Sevilla(1)-Madrid(2) 17-24 Ağustos / Türk Hava Yolları 1 Kişilik Oda 1803,00 EUR
Barselona(2) -Valencia(1)-Granada(1)-Sevilla(1)-Madrid(2) 17-24 Ağustos / Türk Hava Yolları 2 Kişilik Oda 1408,00 EUR
Barselona(2) -Valencia(1)-Granada(1)-Sevilla(1)-Madrid(2) 17-24 Ağustos / Türk Hava Yolları 3 Kişilik Oda 1408,00 EUR
Barselona(2) -Valencia(1)-Granada(1)-Sevilla(1)-Madrid(2) 17-24 Ağustos / Türk Hava Yolları 1. Çocuk 0 - 1 Yaş 175,00 EUR
Barselona(2) -Valencia(1)-Granada(1)-Sevilla(1)-Madrid(2) 17-24 Ağustos / Türk Hava Yolları 1. Çocuk 2 - 11 Yaş 1393,00 EUR
(25 Ağustos - 01 Eylül 2024) Oda Tipi Kişi Başı Fiyat
Barselona(2) -Valencia(1)-Granada(1)-Sevilla(1)-Madrid(2) 25 Ağustos-01 Eylül / Türk Hava Yolları 1 Kişilik Oda 1803,00 EUR
Barselona(2) -Valencia(1)-Granada(1)-Sevilla(1)-Madrid(2) 25 Ağustos-01 Eylül / Türk Hava Yolları 2 Kişilik Oda 1408,00 EUR
Barselona(2) -Valencia(1)-Granada(1)-Sevilla(1)-Madrid(2) 25 Ağustos-01 Eylül / Türk Hava Yolları 3 Kişilik Oda 1408,00 EUR
Barselona(2) -Valencia(1)-Granada(1)-Sevilla(1)-Madrid(2) 25 Ağustos-01 Eylül / Türk Hava Yolları 1. Çocuk 0 - 1 Yaş 175,00 EUR
Barselona(2) -Valencia(1)-Granada(1)-Sevilla(1)-Madrid(2) 25 Ağustos-01 Eylül / Türk Hava Yolları 1. Çocuk 2 - 11 Yaş 1393,00 EUR
(31 Ağustos - 07 Eylül 2024) Oda Tipi Kişi Başı Fiyat
Barselona(2) -Valencia(1)-Granada(1)-Sevilla(1)-Madrid(2) 31 Ağustos-07 Eylül / Türk Hava Yolları 1 Kişilik Oda 1803,00 EUR
Barselona(2) -Valencia(1)-Granada(1)-Sevilla(1)-Madrid(2) 31 Ağustos-07 Eylül / Türk Hava Yolları 2 Kişilik Oda 1408,00 EUR
Barselona(2) -Valencia(1)-Granada(1)-Sevilla(1)-Madrid(2) 31 Ağustos-07 Eylül / Türk Hava Yolları 3 Kişilik Oda 1408,00 EUR
Barselona(2) -Valencia(1)-Granada(1)-Sevilla(1)-Madrid(2) 31 Ağustos-07 Eylül / Türk Hava Yolları 1. Çocuk 0 - 1 Yaş 175,00 EUR
Barselona(2) -Valencia(1)-Granada(1)-Sevilla(1)-Madrid(2) 31 Ağustos-07 Eylül / Türk Hava Yolları 1. Çocuk 2 - 11 Yaş 1393,00 EUR
(02 - 09 Eylül 2024) Oda Tipi Kişi Başı Fiyat
Barselona(2) -Valencia(1)-Granada(1)-Sevilla(1)-Madrid(2) 02-09 Eylül / Türk Hava Yolları 1 Kişilik Oda 1803,00 EUR
Barselona(2) -Valencia(1)-Granada(1)-Sevilla(1)-Madrid(2) 02-09 Eylül / Türk Hava Yolları 2 Kişilik Oda 1408,00 EUR
Barselona(2) -Valencia(1)-Granada(1)-Sevilla(1)-Madrid(2) 02-09 Eylül / Türk Hava Yolları 3 Kişilik Oda 1408,00 EUR
Barselona(2) -Valencia(1)-Granada(1)-Sevilla(1)-Madrid(2) 02-09 Eylül / Türk Hava Yolları 1. Çocuk 0 - 1 Yaş 175,00 EUR
Barselona(2) -Valencia(1)-Granada(1)-Sevilla(1)-Madrid(2) 02-09 Eylül / Türk Hava Yolları 1. Çocuk 2 - 11 Yaş 1393,00 EUR